Barcelona Turu 3 Gece2018-05-15T10:26:40+00:00

 

Barcelona Turu 3 Gece

01.Gün : İSTANBUL – BARCELONA
İstanbul Havalimanı gidiş terminalinde siz değerli misafirlerimizle buluşma. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından seçtiğimiz Havayolu ile Atatürk Havalimanından Barcelona`ya hareket. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik Barcelona şehir turu. Göreceğimiz yerler arasında Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla Caddesi, Kristof Kolomb Heykeli, La Sagrada Familia Kilisesi, olimpiyat tesislerinin bulunduğu Mont Juic Tepesi, Plaza De Espana bulunmaktadır. Şehir turu sonrası otelinize dönüş ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz düzenlenecek Barcelona ve lokal  mahalleler gece turu. Barcelona hakkında turistik çok şey duydunuz ama ünlü yönetmen Inarritu ve Woody Allen’in filmlerine konu olan yerel sokakları ve hayatı tanımanızı sağlayacak bu özel turumuza muhakkak katılmanızı öneririz. Görülecek yerler arasında Paral-el mahalle,  El Raval, El Born sokakları ve Plaza Real bulunmaktadır. Dileyen misafirlerimiz tur esnasında belirlenecek serbest zaman içinde Tapas restoranlarıyla ünlü El Born bölgesinde unutulmaz tatlar deneyimleyebilirler. Tur sonrasında otelinize transfer ve serbest zaman.

 02.Gün : BARCELONA
Misafirlerimiz sabah kahvaltı sonrası düzenlenecek olan Gerona & Figueras & Dali Müzesi Turu’na katılabilirler. Turumuzda orta çağdan kalma mimari yapılarıyla Gerona’ya gidiyoruz, Dali Müzesi ziyaretimizde ise ünlü ressam Dali’yi tanıma ve eserlerini yakından görme imkânına sahip oluyoruz. Arzu eden misafirlerimiz düzenlenecek Flamenco Gecesi’ne katılabilirler. Geceleme otelinizde.

03.Gün : BARCELONA
Misafirlerimiz sabah kahvaltı sonrası düzenlenecek olan Barcelona İkonları turuna katılabilirler. Barcelona İkonları turumuzda UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan ve Barcelona’nın en sıra dışı parkı olan mimar Antoni Gaudi’nin eseri Park Guell ‘e gidiyoruz. Gotik Mahalle’de gerçekleştireceğimiz yürüyüş esnasında; Gotik mimarinin en üst düzey eserleri arasında; ara sokaklarda masalsı bir yolculuğa çıkıyoruz. Adım başı rastlayacağımız sokak sanatçıları eşliğinde turumuza devam ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz Gaudi’nin en ünlü eseri olan La Sagrada Familia (Giriş ücreti 20 Euro)ziyaret edebilirler. Geceleme otelimizde.

04.Gün : BARCELONA – İSTANBUL
Sabah kahvaltısı ve son hazırlıklar için serbest zaman. Ardından Özel otobüsümüz ile havaalanına transfer ve seçtiğimiz Havayolları ile İstanbul’a uçuş. Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

PROGRAM DETAYLARI

 • İstanbul – Barcelona / Barcelona – İstanbul arası ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti
 • Havalimanı vergileri ve servisleri bedelleri
 • Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferleri
 • Barcelona da 3 gece Oda Kahvaltı konaklama
 • Tur seçenekleri; Barcelona ve lokal mahalleler gece turu, Gerona & Figueras & Dali Müzesi Turu, Flamenco Gecesi, Barcelona İkonları turu
 • Barcelona tüm şehir turları
 • Profesyonel rehberlik hizmetleri

EKSTRA HİZMETLER

 • Vize ücreti ve servis bedeli
 • Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)
 • Seyahat Sigortası (10 EURO) ( 70 yaş üstü misafirlerimiz için ücret 20 Euro`dur.)
 • Tüm kişisel harcamalar
 • Öğle ve Akşam yemekleri, (Yemekler Rehberiniz tavsiyesi ile damak tadımıza en uygun yerlerde alınabilir.)
 • Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri