Lansman & Toplantı2018-05-15T10:26:49+00:00

Lansman ve Toplantı organizasyonları, hangi çapta bir ektinlik düşünüyor olsanızda, tercih edilecek mekan büyük ve kritik bir rol oynuyor..

Toplantı & Kurumsal Etkinlikler

Toplantı & Kurumsal Etkinlikler –  toplantı ve kurumsal etkinlikler söz konusu olduğunda, en iyi sonuç odaklı tarafsız tavsiyelerimiz ile etkin bir organizasyon planlamaktayız.

Etkinlik başından bitişine kadar profesyonel ekibimiz sizlere hizmet etmekten onur duyar. Uçak bileti departmanımız katılımcılara Türkiye’nin başlıca Havayollarından uçuşlarını temin eder ve takibini yapar. Rezervasyon departmanımız belirleyeceğiniz sayıda odalamayı en titiz şekilde yapar. Tesisler ile iyi ilişkilerimiz sayesinde tim misafirlerinizin odalaması tesislerin en iyi konumlarından alınır. Katılımcıların Havalimanından tesise ulaşımını Operasyon depatmanımız tarafınca yönetilmektedir. İhtiyacınıza göre şehir transferleride lüks araçlarımız ile sağlanmaktadır. Etkinlik süresince Workshop ya da benzer organizasyonlar için incentive departmanımız tavsiyelerde bulunacaktır. Misafirleriniz için etkinlik bölgesinde animasyon ya da Kültür turları ile operasyon departmanımız ilgilenecektir.

Yurtdışı Etkinlik Hizmetlerimiz

Acentamız yurt dışında gerçekleştirmeyi düşündüğünüz Toplantı, Gezi, Lansman ve Spor organizasyonlarında en iyi plan ve programlamayı sunmakta. Yurt dışı etkinlikleri için yoğun çalıştığımız bölgeler Budapeşte, Viyana, Prag, Paris, Amsterdam, Münih, Stuttgart, Bangkok, Pattaya. Etkinliğiniz dahilinde bölge turları için akılda kalıcı seçeneklerimizi memnuniyetle sunarız.  Yurtdışı etkinliklerimizde siz değerli misafirlerimize varış noktalarında uzman personelimiz ile 7/24 destek sunmaktayız.