Tur ve Aktivite Organizasyonları2018-05-15T10:26:48+00:00

Grup tur ve aktiviteleri size müşteri ve çalışanlarınızı etkilemenin en iyi fırsatıdır. Sizlere çevreyi tanıma ve farklı bir deneyim elde etme şansı verirken akılda kalmak için eşsiz bir imkan verir. Doğru seçilmiş bir aktivite sizi başarıya götürür. 

Grup Turları

Golfin Travel tur ve aktivitelerde sahip olduğu deneyimli ekibi ve tedarikçileri ile sizin için en doğru tur ve ye aktiviteyi seçer. Etkinliğiniz dahilinde sunulan bir tur ve ya aktivite davetlileriniz için organizasyonu akılda kalıcı kılar. Günümüzde gerçekleşen tüm toplantı ve etkinliklerde en akılda kalıcı olan etkinlik dahilinde gerçekleşen tur ve aktiviteler.

Sizin vereceğiniz grubun profil bilgileri ile grubunuza hangi tur ve ya aktivitenin uygun olduğunu çalışır ve önerilerimizi sunarız.  Turlar kurumunuz ve müşterileriniz arasında mükemmel ve samimi seviyede diyalog kurmanızı sağlar.

Müşteri ve Çalışanlarınıza uygun turlar

Biliniyor ki her bir aktivite ya da tur her müşteri ve ya çalışanlarınız profiline uygun değildir. Onun için bu tür organizasyonlar en ince detaya kadar iyi analiz edilmeli ve yönetilmelidir. İsterseniz seçeceğiniz aktiviteyi etkinlik programına dahil edelim ya da ektinlik süresince uzman bir personelimizi görevlendirerek kişiye özel tur danışmanlığı sağlayalım.