Kurumsal Etkinlikler2018-05-15T10:26:49+00:00

Kurumsal Etkinlik departmanımız sizin için en uygun temalı etkinlikleri planlar ve gerçekleştirir.

Kurumsal Etkinlikler

Kurumsal Etkinlik Departmanımız tüm donanımları ile ihtiyacınıza göre kurumunuza en uygun etkinliği tarafsız bir şekilde planlar ve sunar. Kongre, Seminer, Eğitim Aktiviteleri, Lansman, Kurumsal Yemek Organizasyonları, Yurtdışı gezi ve eğitim aktiviteleri, Spor Müsabakaları  ya da Golf Turnuvaları olsun. Kurumunuzun gelişimine ve ilerlemesine katkıda bulunacak tüm Organizasyonlarda yanınızdayız.

Organizasyonunuz ne olursa olsun, tüm kapasitemiz ile organizasyonunuzun sonuca ve başarıya ulaşması için maksimum özveri ile sizler için çalışıyoruz.

Yurtdışı Etkinlik Yönetimi

Yurtdışı etkinlik departmanımız size her alanda destek vermekte. Size en uygun Ülke ve Şehirler sunmakla beraber varış noktasında kusursuz gerçekleşecek olan etkinliklerinizde her zaman yanınızdayız. Etkinliğiniz boyunca bölgeye hakim uzman personelimiz 7/24 yanınızda bulunur ve ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda destek verir. Organizasyonunuzun her aşaması ile bizler ilgilenelim. Grup uçak biletleri, lojistik hizmetler, Oda dağılımları, Standart ve VIP transfer, toplantı salon ve ekipman tedariki, bölge turları, Gala yemekleri ve tüm organizasyon gereksinimleriniz biz planlayalım. Konusunda uzman profesyonel etkinlik ekibimiz organizasyonlarınızı en akılda kalıcı ve kusursuz bir şekilde  gerçekleştirir.

Kongre & Toplantı Hizmetleri

Her alanda beklentilerin en yüksek seviyede olduğu günümüzün şartlarında Golfin Travel olarak bunları karşılamaya ve hizmetimiz ile tasarruf etmenizi ve zaman kazanmanıza odaklanmış ekibimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz.