Uçak Bileti ve Charter Hizmetleri2018-05-15T10:26:42+00:00

Charter Uçuş Nedir ?

Charter uçuş, bir seyahat acentasının, uçağı kiralamak suretiyle yaptığı uçuştur. Bu uçuşlar normal uçuşlara oranla çok daha ucuz fiyat biletlerine sahiptir. Charter, aslında özel sefer anlamına geliyor ancak bu seferlerin düzenlenmesi için illa ki tatil gibi özel nedenlerin olması gerekmiyor. Müşterilerine ulaşmak ve en iyi şekilde hizmet vermek amacıyla sürekli bu uçuşları düzenleyen acentalar bulunuyor. Bu acentalara ulaşarak düzenledikleri charter uçuşlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu uçuşların özellikle havayoluna talebin bol olduğu yaz aylarında bolca bulunabileceğini mutlaka söylemeliyiz. 

Uçmak istediğiniz nokta Almati, Astana, Odessa, Misk, Munich, Vienna, Amsterdam ya da başka şehirler olsun. Uzman personelimiz sizin için en uygun uçuşları sunacaktır.

Grup sayınız yeterli ise Golfin Travel olarak önde gelen Havayolu şirketlerinin Ulusal yada Uluslararası uçuşları için Grup Charter hizmeti sunmaktayız.

Tarifeli Uçuş Nedir?

Tarifeli uçuşlar havayolları tarafından önceden planlanan ve satışa açılan uçuşlar dır.  Grubunuza uygun en ekonomik uçuşları anlaşmalı olduğumuz tüm havayollarından tedarik ve rezerve edebiliriz.

Özel Uçak Kiralama

Golfin Travel Türkiye’nin tüm havalimanlarından sizin için özel jet kiralama hizmeti vermektedir. Bu deneyimi bizimle en uygun şartlarda yaşayabilirsiniz.. Özel jetlerimiz tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek düzeyde:

  • VIP Seyahatler
  • Yiyecek ve içecek hizmetleri
  • Kalkış ve Varış da özel VIP Transfer hizmeti
  • Uzun mesafe uçuşları
  • Hostes
  • Diplomatik uçuşlar