Kiev Turu 3 Gece2018-05-15T10:26:41+00:00

 

Kiev Turu 3 Gece

01.Gün : İSTANBUL –  KIEV
İstanbul Havalimanı gidiş terminalinde siz değerli misafirlerimizle buluşma. Seçtiğimiz Havayolu ile Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Kiev’e hareket. Kiev Borispol Havalimanına varışın ardından özel otobüslerimiz ile otelimize hareket ve otelimize yerleşme. Dinlenmek için serbest zaman. Konaklama otelimizde.

02.Gün : KIEV
Sabah kahvaltısının ardından Şehir turumuz için otelimizden hareket ediyoruz.  Turumuz esnasında Vladimirskaya Caddesi üzerinden Merkez Opera ve Bale Binasının  ardından Altın Kapı önünden geçip, Aya Sofya meydanında serbest zaman veriyoruz.  Daha sonra otobüsle Dostluk Heykeli’nin bulunduğu Dostluk Tepesi’nden hareket ve  burada da 20 dk. fotoğraf molamız var. Buradan Kiev’in en eski semti Padol semtinden  geçerek; Başbakanlık, Parlamento Binası ve Kiev’deki 240 yıllık silah fabrikasının önünden geçerek Kiev’in kurucularının heykeli önünde 10 dk. fotoğraf molası veriyoruz. Devamında gideceğimiz Mihaylovski Meydanı’nda otobüsten inilerek; Mihaylovski Kilisesi, Knyagine Olga Heykeli gezilecek yerler arasında. Tur aracımızla e Andrevski yokuşuna geçiyor ve alış veriş molası veriyoruz. Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelimizde.

03.Gün : KIEV
Sabah kahvaltısının ardından Pecarska Lavra Manastırı Turu için otelimizden hareket. Manastır eski SSCB içindeki en büyük manastırlardan biridir. Kuruluşu XI yy. ortalarıdır. Tarih içinde manastırın kapladığı arazi 27 hektarı bulmuştur. İki kısımdan oluşmaktadır, üst kısım ve alt kısım. Günümüzde manastırın içinde 18 tane kilise bulunmaktadır. Bu kiliselerin 12 tanesi yerin üzerinde taş yapı, 6 tanesi yerin altındaki mağaralarda bulunmaktadır. Bu mağaralar manastır içinde yaşamış azizlerin gömüldüğü mezarlık olarak kullanılmaktadır. Bu azizler kutsal kişi olarak kabul edilmektedir. Bu yüzden dünyanın pek çok yerinden Slav Ortodoks Hristiyanları bu manastırı ziyaret etmektedir ve hacı mertebesine ulaşmaktadır. Ayrıca manastırın içinde GÜZEL SANATLAR MÜZESİ ve dünyada başka bir eşi olmayan MIKRO MİNYATÜR MÜZESİ bulunmaktadır Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelimizde.

04.Gün : KIEV – İSTANBUL
Sabah kahvaltısı ve son hazırlıklar için serbest zaman. Ardından Özel otobüsümüz ile havaalanına transfer ve seçtiğimiz Havayolları ile İstanbul’a uçuş. Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

Kiev’de Gece Hayatı
Vizesiz yurtdışı turları arasında en uğrak noktalardan biri olan Kiev’de çok renkli ve çok çeşitli eğlence seçenekleri mevcuttur. Gece kulüpleri, striptiz barlar ve gazinolarıyla ünlü olan gece hayatı oldukça ucuzdur. Barlara giriş ücreti 100 grivna’dan (yaklaşık 6 euro) başlıyor. Gece kulüplerine girmek isterseniz, mekânın atmosferine göre giyinmenizi öneriyoruz.

Kiev’de Alışveriş
Ucuz votkaları ile ünlü Kiev’de bir diğer önemli ürün ise leziz peynirleridir. Kiev’den en çok satın alınan hediyelik eşyaların başında ise savaş yayı, katan ve kılıç gibi savaş aletlerinin oyuncak versiyonları. Şehirde Kreshchatik Caddesi, Kiev’de alışveriş yapmak isteyenler için en uygun caddedir.  Doğu Avrupa turlarının en sevilen seçeneklerinden biri olan Kiev turu, sizlere bambaşka bir dünyanın perdesini aralayacak. Siz de keşif dolu bu maceraya ortak olmaya ne dersiniz ?

PROGRAM DETAYLARI

 • İstanbul – Kiev / Kiev – İstanbul arası ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti
 • Havalimanı vergileri ve servisleri bedelleri
 • Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferleri
 • Kiev de 3 gece Oda Kahvaltı konaklama
 • Tur seçenekleri; Kiev Şehir Turu, Pecarska Lavra Manastırı Turu
 • Rehber eşliğinde gece turları
 • Kiev tüm şehir turları
 • Profesyonel rehberlik hizmetleri

EKSTRA HİZMETLER

 • Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)
 • Seyahat Sigortası (10 EURO) ( 70 yaş üstü misafirlerimiz için ücret 20 Euro`dur.)
 • Tüm kişisel harcamalar
 • Öğle ve Akşam yemekleri, (Yemekler Rehberiniz tavsiyesi ile damak tadımıza en uygun yerlerde alınabilir.)
 • Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri