Rafting Yarışı2018-05-15T10:26:40+00:00

Team Building Turkey olarak bilindiği gibi “kurumsal oyunlar” ve “outdoor aktiviteleri”ne daima yenilikler getirme felsefesiyle hareket etmekteyiz. Tamamıyla Team Building Turkey tecrübe ve yaratıcılığında oluşturulan ve geliştirilen ‘’Raft Race’’ kurumsal rafting yarışları sadece bir rafting macerası değil aynı zamanda içerdiği oyunlar ile bir team building faaliyetidir. Müşterilerimize daha farklı neler sunabiliriz anlayışı ile hazırladığımız “raft race” programını uluslar arası rafting down river yarış kurallarını baz alarak oluşturduk ve içerisine hız, zaman, zeka, ortak karar alma, takım ruhu ve mücadele isteyen bir takım eğlenceli oyunlar ve engeller serpiştirdik.

Zaten başlı başına bir macera olan rafting aktivitesi heyecanlı bir yarışa dönüşüyor. Bir başka deyişle bir yandan ırmağın azgın sularıyla boğuşan ve bunun heyecanını yaşayan katılımcılar bir diğer yandan da rakipleri ile mücadele edecek ve bir yandan da önlerine çıkan engelleri ekip olarak nasıl çözeceklerine karar verecekler.

Kurumsal Rafting Yarış programıyla gerçek bir takım ruhu ve mücadeleyi garanti ediyoruz. Oyunlar özünde en iyi dereceyi yapmaya yöneliktir ve her bir noktada ekipler ceza puanları ya da bonus puanlar toplarlar. Bizim programımızı farklı ve ilginç kılan ceza puanının da hedefe ulaşmada olumlu etki yapabilme ihtimalidir. Tabii ki ekip doğru bir karar almışsa. Daha da güzeli yanlış karar alınmış olsa dahi bir sonraki istasyonda bu açığı kapatma şansı ve ihtimali katılımcıları turun başından sonuna kadar canlı, istekli ve birbirleri ile dayanışma içinde tutuyor. Sadece en hızlı olanın değil en zeki ve dinamik olabilen ekibin şansı en fazladır.