Organizasyon ve Mekan2018-05-15T10:26:49+00:00

Sizin için etkinliğinizi gerçekleştirebilecek en uygun mekanı biz bulalım – bir sonraki kurumsal etkinlik için ihtiyaçlarınız doğrultusunda mükemmel bir mekan için siz bize sadece ihtiyaçlarını belirtin.

Organizasyon ve Mekan

Profesyonel ekibimiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun destinasyon ve konaklama tesisini tespit eder. Bununla beraber siz zaman kazanırsınız. Etkinliğiniz için en uygun mekanları tespit ederek beğeninize sunuyoruz. Temalı konaklama tesisleri yada devasa fuaye alanları.

Avrupa’dan Uzakdoğu’ya kadar olan tüm şehir ve bölgelerde etkinliklerinizi iş ortaklarımızdan aldığımız güç ve profesyonel iş anlayışları ile kusursuz bir şekilde sonuçlandırabiliriz. Teklifimizi oluştururken taleplerinize göre bölgede yapabileceğiniz turların içeriklerini sizlere paylaşıyor ve tavsiyelerde bulunuyoruz. Katılımcı sayısı ne olursa olsun ihtiyacınıza göre her sınıf şehir merkezi otel ve toplantı salonlarını sağlamaktayız. Yurtiçi yada yurtdışında işbirliğinde olduğumuz bir çok grup Otelleri çalışmaktayız.

Bir sonraki etkinliğiniz için bizi aramaktan imtina etmeyin!

Hizmetlerimiz

  • Etkinliğiniz için sizden bilgi alıyoruz ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek düzeyde tek teklif oluşturuyoruz.
  • Karar vermeniz aşamasında tüm tesisleri size tanıtıyor ve fikirlerimiz paylaşıyoruz.
  • İhtiyaç duyabileceğiniz teknik ekipmandan sahne dekoruna kadar yada vize işlemlerinden tercümanlık hizmetlerine tüm detayları en ince ayrıntısına kadar planlıyor ve gerçekleştiriyoruz.
  • Etkinliğinizin onaylanması aşamasında etkinliğiniz ile ilgili tüm birimlerin iletişim bilgi ve detaylarını paylaşıyoruz. Uçak bileti, oda dağılımları, transfer bilgi v.b ihtiyaçlarınızı bu birimlerle paylaşıyor ve bilgi akışı sağlıyorsunuz.
  • Etkinlik boyunca üst düzey acente temsilcisi yanı sıra asil ve yardımcı personel olmak şartı ile 7/24 ulaşabileceğiniz ekibimiz emrinizde olacaktır.