BİZİM İÇİN DEĞERLİSİNİZ

Misyonumuz, uygun fiyatlarla unutulmaz tatiller tasarlayarak, özenle seçilmiş hizmetlerimizden oluşan seçenekler ile misafirlerinize unutulmaz deneyimler sunmaktır.

Golfin Travel DMC yönetim ekibi hem konaklama endüstrisinde hem de satış ve pazarlama rollerinde yılların deneyimine sahiptir.

Organizasyon süresince verilen ulaşım ve transferler, karşılama hizmetleri, kongre elemanı ve teknik ekipman sağlanması, simultane tercüman görevlendirme, ön kayıt ve kayıt masalarının kurulması, bilgisayar alt yapısı ve otomasyon kurulumu, profesyonel sekretarya hizmetleri, iletişim hizmetleri, dekorasyon, gala ve kapanış gecesi organizasyonları, fuar ve stant hazırlığı, ilgili malzemelerin sağlanması yer almaktadır.

Organizasyon süresince ve sonrasında basın ve halkla ilişkiler servisleri, şehir turları gibi özel hizmetleri de sunan Golfin Travel deneyimli ekibiyle kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Golfin Travel, bir sonraki kurumsal etkinliğinizi unutulmaz bir deneyim haline getirmek için size profesyonelce hazırlanmış seçenekleri sunsun. Golfin Travel ekibi size etkinlik yönetim hizmetleri, Golf Organizasyonu, Lüks transferleri, enfes ziyafetler, Lüks Oteller ve Tatil Köyleri, Özel Kullanım Mekanları için harika destinasyonlar için yardımcı olur.

Golfin Travel tüm organizasyonlarınız için mükemmel bir seçimdir. Turizm sektörünün için butik bir planlama ve pazarlama acentesidir. Uzman ekibimizin sizlere en iyi çözüm ve alternatifleri sunabilmesi için ​iletişime geçmenizi rica ederiz.

Hizmetlerimizden bazıları

  • Günübirlik grup ve kişiye özel turlar

  • Özel transfer hizmetleri

  • Toplantı ve Kongre organizasyonları

  • Golf tatil ve organizasyonları

  • Part time eleman temini

  • Gala ve yemek organizasyonları

  • Özel sahne, stand ve dekor uygulamaları

  • Ses, Işık ve Görüntü Sistemleri

EN İYİSİ OLMAK İÇİN ÇABALIYORUZ

Lütfen seyahat ve organizasyonlarınız için belgeli, tecrübeli ve güvenilir aceteler ile işbirliği yapın. Özel turlarımız ve gezilerimiz doğrudan havaalanından başlayabilir veya sizi tekrar havaalanına veya başka bir yere bırakarak tamamlanabilir.

Misyonumuz

Golfin Travel olarak misyonumuz, ülkemizi ve kültürümüzü sorumlu bir şekilde göstererek sizleri mutlu ve tatmin edecek seyahat deneyimleri yaşatmaktır.

Özel rehberlerimiz arkeolojik alanlar, sömürge şehirleri, kırsal topluluklar ve doğa gözlem alanları ile ilgili güncel bilgiler sağlar.

Beklentilerinizi karşılamak ve aşmak için, güvenli bir ortamda en iyi macera aktivitelerinin yanı sıra en deneyimli ve bilgili rehberleri sunuyoruz.

Vizyonumuz

Golfin Travel’da kendimizi Türkiye’de özel turlar ve geziler için lider şirket olarak görüyoruz.

Değerlerimiz, müşterilerimizin ihtiyaç ve gereksinimlerine hizmet ve bağlılık, yerel işçileri işe alırken dürüst ve adil iş yapmak, korunan alanlara ücretlere katkıda bulunmak ve kırsal toplulukları ziyaret etmektir.

Hedefimize ulaşmak için yerel topluluklar ve küçük şirketler için sürdürülebilir ve onurlu geçim yollarını aramayı teşvik ediyoruz. Müşteriler ve ortaklarla daha iyi anlayış ve işbirliği geliştirmek.

Değerlerimiz

Acentemiz hizmeti sunarken şunlara önem verir:
1. Müşteri Desteği
2. Bütünlük
3. Profesyonellik
4. Ekip çalışması
5. Mükemmellik
6. Güvenilirlik ve esneklik
7. Verimlilik
8. Tedarikçilerle İlişkiler
9. Deneyim
10. Tutku
11. Dürüstlük