BİZİM İÇİN DEĞERLİSİNİZ

Misyonumuz, uygun fiyatlarla unutulmaz tatiller tasarlayarak, özenle seçilmiş hizmetlerimizden oluşan seçenekler ile misafirlerinize unutulmaz deneyimler sunmaktır.

Golfin Travel DMC yönetim ekibi hem konaklama endüstrisinde hem de satış ve pazarlama rollerinde yılların deneyimine sahiptir.

Organizasyon süresince verilen ulaşım ve transferler, karşılama hizmetleri, kongre elemanı ve teknik ekipman sağlanması, simultane tercüman görevlendirme, ön kayıt ve kayıt masalarının kurulması, bilgisayar alt yapısı ve otomasyon kurulumu, profesyonel sekretarya hizmetleri, iletişim hizmetleri, dekorasyon, gala ve kapanış gecesi organizasyonları, fuar ve stant hazırlığı, ilgili malzemelerin sağlanması yer almaktadır.

Organizasyon süresince ve sonrasında basın ve halkla ilişkiler servisleri, şehir turları gibi özel hizmetleri de sunan Golfin Travel deneyimli ekibiyle kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Golfin Travel, bir sonraki kurumsal etkinliğinizi unutulmaz bir deneyim haline getirmek için size profesyonelce hazırlanmış seçenekleri sunsun. Golfin Travel ekibi size etkinlik yönetim hizmetleri, Golf Organizasyonu, Lüks transferleri, enfes ziyafetler, Lüks Oteller ve Tatil Köyleri, Özel Kullanım Mekanları için harika destinasyonlar için yardımcı olur.

Golfin Travel tüm organizasyonlarınız için mükemmel bir seçimdir. Turizm sektörünün için butik bir planlama ve pazarlama acentesidir. Uzman ekibimizin sizlere en iyi çözüm ve alternatifleri sunabilmesi için ​iletişime geçmenizi rica ederiz.

Hizmetlerimizden bazıları

  • Günübirlik grup ve kişiye özel turlar

  • Özel transfer hizmetleri

  • Toplantı ve Kongre organizasyonları

  • Golf tatil ve organizasyonları

  • Part time eleman temini

  • Gala ve yemek organizasyonları

  • Özel sahne, stand ve dekor uygulamaları

  • Ses, Işık ve Görüntü Sistemleri

EKİBİMİZ

Golfin Travel yönetim ekibindeki her bir arkadaşımız en az 15 yıldan beri Turizm Acentecilik sektöründe yer almaktadır. Bünyemizde ana dil seviyesinde İngilizce ve Almanca hizmet verilmektedir. Bizim ile misafirleriniz güven de.

Mehmet CUBUKCU

Operasyon Müdürü
mehmet@golfin.com.tr

“William A. Foster’ın ‘Kalite asla tesadüf değildir; her zaman yüksek niyetin, samimi çabanın, akıllı yönlendirmenin ve ustaca yürütmenin sonucudur; birçok alternatifin akıllıca seçimini temsil ediyor.”

Bedrettin ERCAN

Avrupa Pazarı Direktörü
bercan@golfin.com.tr

“Ünlü Amerikalı Kadın Yarış İkonu Lyn St. James bir keresinde, “Ne zaman düşük bir noktaya gelsem, temellere geri dönüyorum. Kendime soruyorum, bunu neden yapıyorum? Tutkuyla alakalı.” Bu alıntı, sizinle iş yapmaya ne kadar değer verdiğimizi en iyi şekilde açıklıyor”

Deniz Tugay GÖKCEK

Finans Müdürü
muhasebe@golfin.com.tr

“İş, güven olmadan var olamaz, ancak dürüstlük olmadan da güven olmaz. Golfin Travel’da bizim için bu kadar basit. Bu nedenle tüm operasyonlarımızda en yüksek standartları belirliyoruz ve müşterilerimizin güveni ve memnuniyeti bizi haklı çıkarıyor”

EN İYİSİ OLMAK İÇİN ÇABALIYORUZ

Lütfen seyahat ve organizasyonlarınız için belgeli, tecrübeli ve güvenilir aceteler ile işbirliği yapın. Özel turlarımız ve gezilerimiz doğrudan havaalanından başlayabilir veya sizi tekrar havaalanına veya başka bir yere bırakarak tamamlanabilir.

Her yıl binlerce seyahat sever harika hizmetimizi deneyimliyor ve onların tam memnuniyeti bizim önceliğimiz olmaya devam ediyor. Yıllar boyunca elde ettiğimiz başarının büyük bir kısmı, müşterilerimize rakipsiz müşteri hizmetleri ile birlikte çok değerli havaalanı transferleri sunmaya kendini adamış harika bir ekibe sahip olmamızdan kaynaklanmaktadır.

Ofisimizde yılda 365 gün, günde 24 saat personel bulunmaktadır – biz her zaman yanınızdayız.

B2B fiyatlarımızı görüntülemek için bir giriş şifresi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Golfin Travel, turları ve seyahat deneyimlerini araştırmak, bulmak ve rezervasyon yapmak için Türkiye’nin önde gelen kaynağıdır.

Seyahat uzmanları ekibimiz, en iyi destinasyonlarda yapılacak en iyi organizasyon ve turları seçti. Golfin Travel, güvenilir acenteler ve etkinlik sağlayıcılarla yakın işbirliği içinde çalışarak tüm tatilcilerin tam olarak ne yapmak istediklerini bulmalarını ve yapabileceklerini bile bilmedikleri şeyleri keşfetmelerini çok kolaylaştırır.

Tur Operatörleri, basit ve geleneksel gezi turlarından inanılmaz derecede özel benzersiz buluntulara ve bunların arasındaki her şeye kadar yüzlerce seyahat deneyimine doğrudan erişime sahiptir.

Golfin Travel, tur operatörlerinin tatilcileri için tam olarak ihtiyaç duydukları şeyi bulmalarını kolaylaştırır. 150’den fazla rezerve edilebilir aktiviteye erişim ile tur operatörleri inanılmaz deneyimleri kolayca keşfedebilir ve rezerve edebilir.

Konferanslar ve toplantılar, ev sahipliği yapmak istediğiniz etkinliğin boyutu ne olursa olsun, mekan seçimi etkili ve çok önemli bir rol oynayabilir.

Konferanslar Toplantılar ve kurumsal etkinlikler

Konferanslar, Toplantılar ve Kurumsal Etkinlikler – Konferanslar, toplantılar ve kurumsal etkinlikler söz konusu olduğunda, etkinliğinizin başarılı olmasını sağlamak için konferans organizatörlerine tarafsız tavsiye ve yardım ile tam destek hizmetleri sunabiliriz.

Kurumsal Etkinlik Yönetimi ve Kurumsal Etkinlik Hizmetlerimiz, konferanslar, seminerler, eğitim günleri, ürün lansmanları, ziyafetler, kurumsal golf, özel akşam yemekleri, sponsorlu etkinlikler, spor etkinlikleri ve kurumsal grup seyahatleri için tüm kurumsal ihtiyaçlarınızda size yardımcı olmak için tarafsız tavsiyelerle eksiksiz hizmetler sunar. . Hizmetlerimiz zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. Bir dahaki sefere kurumsal bir etkinlik düzenlemeniz gerektiğinde, önce bizimle iletişime geçin ve size hiçbir ücret ödemeden zamanınızı nasıl daha verimli hale getirebileceğimizi gösterelim.

Konferans ve toplantı yönetimi

Günümüzün zorlu dünyasında, sadece profesyonel bir hizmet sunmakla kalmıyoruz, size zaman ve paradan tasarruf sağlıyoruz ve… Yaratıcılık ve çözümler sunuyoruz. Baştan sona tam desteğe sahip olmanızı sağlamak için dahil olan herkesle bir ilişki kuruyoruz.

Heyecan verici ve yaratıcı kurumsal teşvikler motive eder, çalışanların moralini ve bağlılığını artırır, tedarikçiler ve müşterilerle daha güçlü ilişkiler kurar ve bu da işi artırır.

Kurumsal Teşvikler ve Ödül Organizasyonları

Kurumsal teşvik organizasyonları bir süredir müşterileri ve tedarikçileri elde tutmada ve özellikle iş hedeflerinize ulaşma konusunda çalışanlarınızın üretkenliğini ve moralini iyileştirmede önemli bir rol oynuyor ve hala önemli bir rol oynuyor.

VIP Teşvikleri size iki veya daha fazla kişi için özel olarak hazırlanmış maceralar ve deneyimler sunar. Ulaşılabilir hedefler ve ilginç ve heyecan verici teşvikler veya ödüller el ele gider. Teşvikler, satışları artırmak, ekip ruhunu ve üretkenliği artırmak, motivasyonu ve hizmet standartlarını yükseltmek ve müşteri sadakatini artırmak için çok şey yapabilir.

Tasarlanmış deneyimler

Golfçüler için, golf yeteneklerinize mükemmel bir şekilde uyan bir golf paketinin keyfini çıkarabilir veya 4+ kişilik bir grup için özel bir golf sahasında lüks bir kulübede kalmak ve PGA profesyonellerinden dersler almak ve bitirmek için bir Tour Pro Golf Deneyimi ayarlayabiliriz. onlarla 18 delik oynamak.

Hanımlar, en iyi spa merkezlerinden bazılarının keyfini çıkarın ve zevkiniz için kendinizi şımartın.

Daha fazla heyecana mı ihtiyacınız var? 3 günlük yoğun dalış dersleri için kemerlerinizi bağlayın. Belek’teki popüler 5 yıldızlı sahil beldemize iki kişilik bir gezi ile diğer uç noktalara taşıyın. Özel yemeklerin en iyisi olan lüks spasının keyfini çıkarın ve tümü lüks transferlerle su sporları veya golfte şansınızı deneyin.

Tüm hayallerinize uyacak özel bir deneyim, hayal gücünüzü genişletmek için bir teşvik.

Misyonumuz

Golfin Travel olarak misyonumuz, ülkemizi ve kültürümüzü sorumlu bir şekilde göstererek sizleri mutlu ve tatmin edecek seyahat deneyimleri yaşatmaktır.

Özel rehberlerimiz arkeolojik alanlar, sömürge şehirleri, kırsal topluluklar ve doğa gözlem alanları ile ilgili güncel bilgiler sağlar.

Beklentilerinizi karşılamak ve aşmak için, güvenli bir ortamda en iyi macera aktivitelerinin yanı sıra en deneyimli ve bilgili rehberleri sunuyoruz.

Vizyonumuz

Golfin Travel’da kendimizi Türkiye’de özel turlar ve geziler için lider şirket olarak görüyoruz.

Değerlerimiz, müşterilerimizin ihtiyaç ve gereksinimlerine hizmet ve bağlılık, yerel işçileri işe alırken dürüst ve adil iş yapmak, korunan alanlara ücretlere katkıda bulunmak ve kırsal toplulukları ziyaret etmektir.

Hedefimize ulaşmak için yerel topluluklar ve küçük şirketler için sürdürülebilir ve onurlu geçim yollarını aramayı teşvik ediyoruz. Müşteriler ve ortaklarla daha iyi anlayış ve işbirliği geliştirmek.

Değerlerimiz

Acentemiz hizmeti sunarken şunlara önem verir:
1. Müşteri Desteği
2. Bütünlük
3. Profesyonellik
4. Ekip çalışması
5. Mükemmellik
6. Güvenilirlik ve esneklik
7. Verimlilik
8. Tedarikçilerle İlişkiler
9. Deneyim
10. Tutku
11. Dürüstlük